Sens

Sportvrienden,

Op donderdag 01-06-2023 manden we vanaf 19:30 u in voor de wedvlucht  

Sens gebruik svp vluchtnummer 08

Leden rayon 3 vullen niveau 1-2-3-5 in 

Leden Rayon 4 vullen niveau 1-2-3-4-5 in 

vrachtprijs 1,07 ook op niveau 1 vult U alle duiven in op poule 20

Inmanden: Ad van den Kieboom en Peter Bogerd

Controle ringnummers : Hans v Oyen  - Huub Verduin

Laden: Elco Zeijlmans en Piet Broekhoven graag even gezamenlijk meehelpen als je kan en er nog bent om 21:00u vele handen maken licht werk zoals afgelopen weken heel fijn om met meer mensen dit te doen. 

 

Inmanden tussen 19:30 en 20:30u afrekenen bij Teus Teske, diegene die per bank willen betalen doen dit in overleg met Teus. Uw betaallijst ontvangt U als U betaald heeft de week later.

Doordat we vroeger klaar moeten zijn, door de komst van de vrachtwagen om 21:00u,  starten we ook vroeger met het inkorven , ZORG ERVOOR DAT UW AUTO NIET DUBBEL GEPARKEERD STAAT AAN DE RECHTERKANT OM 21:00u alleen diegene die de systemen inlezen (Corne en Ik) kunnen niet altijd vanaf 19:00u aanwezig zijn, we proberen het natuurlijk wel maar verwachten dat we er pas om tussen 19:30 en 19:45 kunnen zijn en dan kunnen we ook pas beginnen met het inlezen. dit betekend dat U moet wachten totdat we het systeem hebben ingelezen, of vraag een clubgenoot om Uw systeem mee te brengen zodat U niet hoeft te wachten, Maar U kunt natuurlijk ook gewoon blijven wachten een consumptie kost 1,- en mag U zelf uit de koelkast halen en afrekenen in het bakje of bij Teus, zorg dat de systemen op volgorde liggen dan is iedereen ook op tijd aan de beurt. 

In seizoen 2023 zijn invliegduiven toegestaan op de wedvluchten en worden op niveau 1 met alle duiven ingelezen. Let op! De liefhebber dient eventuele invliegduiven als laatsten van zijn in te korven duiven aan te bieden. Invliegduiven zijn duiven die over de inkorfantenne gaan, worden geregistreerd om zo te kunnen controleren of deze zijn ingeënt en op de hoklijst staan vermeld.

Invliegduiven hoeven niet deel te nemen aan de andere niveaus 2, 3, 4, 5 of 9. Ze gaan dus geregistreerd mee maar nemen verder geen deel aan de wedstrijd. het zetten van de duiven op hogere niveaus is gratis 

Heeft U alleen invlieg duiven dan geven we Uw klok na het inlezen direct vrij en doet U nergens aan mee.

Gr Gert van den Bogaard

 

---------------------------------------------------------------------------------

De duiven moeten de dag voor inkorving voor 19:30u worden aangemeld via de wedvluchten app of per mail wedvluchten@obvp.nl komt U als gast inkorven bij onze vereniging zorg dat U een copy van Uw entlijst bij heeft en deze bij ons inlevert (alleen de eerste keer) en als U komt inkorven voor een wedstrijd zorg dan dat Uw vereniging de gegevens van U aan ons heeft gemaild via wedvluchten@obvp.nl

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Centraal hok Waspik heeft een nieuw hok gezet bij ons lokaal, hier kunnen opvang en slachtduiven worden ingeleverd, dit hok staat buiten en als de poort open is van het foraliapark kunt U daar de duiven brengen en hoeft U niet meer te wachten totdat het inkorven is. maak er gebruik van svp

Vanaf 14-4-2023 worden de duiven weer 2x per week opgehaald door Frans van der Vleuten 

deze duiven worden opgehaald door het centraal hok uit Waspik, Frans van der Vleuten haalt deze duiven 2x per week op en meld deze via de officiële weg. Graag wel kijken of U geen duiven in deze mand doet die van leden uit onze regio zijn U heeft Uw duif ook het liefst weer snel thuis, alleen als we deze allemaal meebrengen kan dit, de liefhebber kan dan zelf melden dat ze de duif niet komen ophalen, doe Uw sportieve plicht met opgevangen duiven. Helaas hoor Ik dat er nog veel duiven door liefhebbers van onze club naar een ander adres gaan, we hebben in Nederland niet voor niets Centrale hokken die ervoor zorgen dat Uw duif weer thuis kan komen op welke manier dan ook het is Uw plicht als duivenliefhebber.

Ook duiven waarvan U afstand wil doen mag U inleveren apart in de mand plaatsen voor niet melden dit staat op de klep vermeld