Op naar 2023

Sportvrienden,

Allemaal hartelijke dank voor jullie medewerking in het seizoen, het tijdig opgeven van de duiven en meedoen om mooie wedstrijden met onze duiven te kunnen vervliegen, Zeker enorm veel dank aan alle vrijwilligers die nodig zijn hartelijk bedankt, Het is voor ons als vereniging onmogelijk om deze werkzaamheden 100% financieel te vergoeden, we hopen dan ook dat jullie in 2023 weer mee willen werken om duivensport te beleven in de OBvP. En dat iedereen die iets kan doen ( en dat zijn er meer dan genoeg) voor de OBvP meld je aan bij Ad van der Kieboom duivensport beleven we samen in de OBvP en afd 2

Gr Gert van den Bogaard

---------------------------------------------------------------------------------

De duiven moeten de dag voor inkorving voor 19:30u worden aangemeld via de wedvluchten app of per mail wedvluchten@obvp.nl komt U als gast inkorven bij onze vereniging zorg dat U een copy van Uw entlijst bij heeft en deze bij ons inlevert (alleen de eerste keer) en als U komt inkorven voor een wedstrijd zorg dan dat Uw vereniging de gegevens van U aan ons heeft gemaild via wedvluchten@obvp.nl

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Centraal hok Waspik heeft een nieuw hok gezet bij ons lokaal, hier kunnen opvang en slachtduiven worden ingeleverd, dit hok staat buiten en als de poort open is van het foraliapark kunt U daar de duiven brengen en hoeft U niet meer te wachten totdat het inkorven is. maak er gebruik van svp

Tot 1 Oktober worden de duiven 2x per week opgehaald. daarna neem contact op met Frans van der Vleuten 

deze duiven worden opgehaald door het centraal hok uit Waspik, Frans van der Vleuten haalt deze duiven 2x per week op en meld deze via de officiële weg. Graag wel kijken of U geen duiven in deze mand doet die van leden uit onze regio zijn U heeft Uw duif ook het liefst weer snel thuis, alleen als we deze allemaal meebrengen kan dit, de liefhebber kan dan zelf melden dat ze de duif niet komen ophalen, doe Uw sportieve plicht met opgevangen duiven. Helaas hoor Ik dat er nog veel duiven door liefhebbers van onze club naar een ander adres gaan, we hebben in Nederland niet voor niets Centrale hokken die ervoor zorgen dat Uw duif weer thuis kan komen op welke manier dan ook het is Uw plicht als duivenliefhebber.

Ook duiven waarvan U afstand wil doen mag U inleveren apart in de mand plaatsen voor niet melden dit staat op de klep vermeld