Jan van Gils heeft een bliksem start vanuit Libourne

Sportvrienden,

Zo gaat het weken prima en zijn we in de zomer aanbeland, temperaturen ruim boven de 30 graden en dan treed er een hitteprotocol in werking, de duiven zijn niet is St Vincent gelost maar een stukje dichter bij huis, Op vrijdag moest er nu ingemand worden voor de midfondvlucht vanuit pont st Maxence en ook hier de nodige aanpassingen omdat we de deelnemers aan deze vlucht allemaal de kans wilde geven in te korven voor de midfondvlucht zijn we om 18:15 begonnen met inkorven, en om 23:05 gingen de laders huiswaarts, een lange dag na een dag werken om iedereen de duivensport te kunnen laten beoefenen, 

Tijdens het wachten op de wagen hebben we natuurlijk de aankomsten gevolgd via live duiven en de eerste in onze vereniging was van de ZLU topliefhebber van onze vereniging Jan van Gils, zijn duivin “ Beautiful Girl” was niet aan haar proefstuk toe. Ze zat op eitjes van 11 dagen en is een echt ZLU duifje. Verdiend nu haar 9 de prijs op de Marathon en is van twee kanten soort van Hetman Calon. Ze heeft in Werkendam reeds 1 ste Marseille gevlogen (Nat42), 2 de van Pau ( 53 nat) 10 Pau , 14 agen, 15 e Pau enz ze is halfzus van Jan z'n eerste Barcelona asduif over 4 jaar ZLU . ervaring en klasse natuurlijk. Jan gefeliciteerd met deze mooie overwinning op jou eerste wedvlucht van dit seizoen, Ik hoop dat de duiven het zo doorzetten, dat weten we de komende weken. Ook nummer 2 was voor Jan, de nummer 3 was van Dominick Martin en ook Henk Proosten en Toon Jolie klokte een duif op de dag van lossing, een mooie ervaring voor jullie heren, maar de meeste hadden nog niets thuis en moesten wachten tot de zaterdag, en de aankomsten volgde elkaar traag op, nu Ik dit schrijf hebben we besloten om vanavond om 21:00u pas de klokken te gaan uitlezen, prive verplichtingen en het vluchtverloop zijn hier de oorzaak van ik hoop dat de prijzen dan zijn verdiend.

 

Succes met het laatste gedeelte van Libourne