Bergerac een nipte overwinning voor J.W.van Gils

Sportvrienden,

De allerlaatste vlucht voor de oude duiven stond op het programma, en 222 duiven vertrokken dinsdagavond vanuit Oosterhout naar het Franse Bergerac, daar kregen de wagens een nieuwe schitterende losplaats toegewezen. het weer was prima voor de duiven vanuit Bergerac, heel wat anders dan van de ZLU vlucht vanuit Narbonne, de winnaar van deze prachtige vlucht is J.W.van Gils, de topper van onze vereniging op de marathon en ZLU vluchten, altijd staat Jan ertussen en vaak vroeg, zo ook van deze Bordeaux , want Jan wilde eerst niet meedoen aan deze vlucht en heeft toch besloten wat laten en zomerjongen van vorig jaar in te korven, en 2 ervaren prijswinnaars erbij gezet en daar was de winnares "Miss Molly" er een van, ze komt uit een duivin van Jan Kleppers uit Spijk soort van C.Hanegraaf x Walter van der Meulen gekoppeld aan het basis soort van Jan van Herman Calon x een duivin van de Gebr Maas. deze duivin verdiend haar 4e prijs op 5 overnacht vluchten waarvan ze op de ochtendlossing vanuit Bordeaux een prijs behaalde, De overwinning vandaag behaalde ze op een stand van 8 dagen broeden, Jan van Harte gefeliciteerd met deze schitterende overwinning in onze club de OBvP, maar ook in rayon 3, en van afd 2 Brabant 2000 tegen 2820 duiven was het de 1e plaats, Nationaal in sector 1A tegen 4867 duiven was het de 4e prijs na 3 Zeeuwse duiven en in sector 1 tegen 9764 duiven een 4e plaats en Totaal Nationaal tegen bijna 26000 duiven was het de 6e plaats voor Miss Molly van Jan van Gils, grote klasse en geniet van de prachtige prestaties die je toch elk jaar weer voor elkaar krijgt, een echt kampioentje 

Normaal gesproken hebben we het niet over de nummer 2 van een vlucht het gaat om de eerste, en dat vindt Gert-Jan de Hoogh ook, den eerste die telt, en met het afslaan melde Gert-Jan nog dat Jan niet had willen inkorven nou had hij dat maar niet gedaan dan hadden wij de eerste van de afdeling gespeeld, maar Gert-Jan en Adwin jullie hebben wel veel duiven in het concours daar heb je ze ook voor natuurlijk, en het komt er dit jaar ook zeker uit, de overschakeling naar de marathon vluchten geeft steeds meer voldoening zeker als je zulke uitslagen maakt, want met 4 Oosterhoutse duiven bij de eerste 10 Nationaal in Sector 1a waarbij 3x de naam GJ de Hoogh en zn staat is toch zeker een vermelding waard, zo ook de totale uitslag, de eerste duif van Gert-Jan en Adwin komt weer uit een topduif n.l een zoon van Le Bernard van Frank Zwiers gekoppeld aan een duivin van Bart van den Bovenkamp uit zijn lichte Ventoux. deze behaalde een 2e prijs in de afdeling en de 2e duif van Gert-Jan en Adwin komt uit een kleinzoon van Beu Dusk van Saarloos en zn x dochter Nina  (2e Nat St Vincent) van Dries en Gert de Hoogh  een bewijs dat goede vaak uit de goede komen wordt hier weer bewezen de 1e duif is een kleindochter van de eerste Nat St Vincent en de 2e duif is een kleindochter van de 2e Nat St Vincent in hetzelfde jaar. Gert-Jan en Adwin geniet nog van jullie prachtige uitslag. de prijzen in de OBvP waren er zeer snel uit dat was zeker prettig na wat minder soepel verlopen vluchten, zo ook zijn de kampioenen bekend van de Marathon zie onderstaande bijlages. 

Dominick Martin behaald het 1e aangewezen Marathon en Gert-Jan en Adwin het eerste onaangewezen kampioenschap en de duifkampioen is voor Frans van Dongen en John Stultjens

Aangewezen 

2e J.W.van Gils

3e Ces van Dongen

Onaangewezen 

2e D.J.Martin

3e J.W.van Gils

Allemaal gefeliciteerd met het behaalde kampioenschap in 2022

 

gr Gert van den Bogaard